Imprezy biegowe

Enea Tri Tour Family Winter Run
Głowne informacje

Enea Tri Tour Family Winter Run to cykl dwóch imprez biegowych stworzony specjalnie dla triathlonistów przygotowujących się do Enea Challenge Poznań 2016 i całego Tri Tour oraz pasjonatów biegania.

W tym roku bieg odbywa się na trzech dystansach: 5,4 km; 10,8 km oraz 16,2 km. Tym samym każdy zawodnik znajdzie dla siebie odpowiedni dystans nawet początkujący biegacze. Niezależnie od uzyskanego wyniku każdy będzie mógł liczyć na równie miłe przywitanie, medal, a także posiłek i napoje. Cykliczność biegu pozwoli na śledzenie postępów biegowych na etapie wkraczania w sezon wiosenny.

W tym roku ponownie wracamy do rywalizacji na trasach popularnych dla triathlonu wokół jeziora maltańskiego. Zawodnicy będą mieli okazję rywalizować, ale też spotkać się i wymienić doświadczenia po biegu. Każdej imprezie biegowej towarzyszyć będzie muzyka, ciepły poczęstunek oraz ognisko, przy którym będą mogli się ogrzać. Dzięki zaangażowaniu Malta Ski atrakcje znajdą także najmłodsi uczestnicy, którzy będą mogli rywalizować i bawić się na specjalnie zorganizowanym dla nich miasteczku na stoku.

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa specjalnie zaprojektowane koszulki do biegania. Dzięki ich intensywnym kolorom będą znakomitym elementem stroju treningowego, który poprawia naszą widoczność w terenie.
Mogą je Państwo zamówić podczas dokonywania rejestracji w promocyjnej cenie 19,90 zł.

Dodatkowo każdy zawodnik może wykupić dla siebie i swojej rodziny lub znajomych posiłek regeneracyjny w formie kiełbasy z pieczywem. Cena jednego posiłku wynosi 10 zł.
Podstawowa opłata startowa wynosi 20zł, a w przypadku wykupienia pakietu startowego na dwa biegi opłata łączna wyniesie 30 zł.

Terminy biegów: 14.02.2016 oraz 06.03.2016

Partnerami wydarzenia są: Miasto Poznań oraz Malta Ski

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!